USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Habitacion Hostal Puerto Varas Puerto Varas Habitación Hostal Puerto Varas Puerto Varas Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Habitacion Hostal Puerto Varas Puerto Varas Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Habitacion Hostal Puerto Varas

ex. Habitación Hostal Puerto Varas

Rezerwacja online
2026-09-23
2026-09-24

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

9

Habitacion Hostal Puerto Varas


Kościół Najświętszego Serca jest w 1 km, a Centrum handlowe Mall Paseo Puerto Varas jest 16 min spacerem od hotelu Habitacion Hostal Puerto Varas.

Do centrum miasta jest około 15 minut pieszo. Wraz z innymi atrakcjami kulturalnymi Casa Götschlich leży w zasięgu ręki od tego hotelu. Hotel zlokalizowany około 900 m od przystanku autobusowego Mall Paseo Puerto Varas.

Do dyspozycji Gości jadalnia. Dla Twojej wygody znajdziesz oddzielną toaletę i prysznic.

Goście mogą cieszyć się wyborem dań kuchni chińskiej w restauracji Sabor Oriental, położonej w malej odległości od Habitacion Hostal.

  • Lotniska
  • Lotnisko El Tepual
    29 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Wi-Fi

Opcje wyżywienia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Herbata i kawa

Ważna informacja

Przyjazd: od 15:00 do 20:00
Wyjazd: do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • 🌇

    Jak daleko od centrum miasta leży hotel Habitacion Hostal Puerto Varas?

    Podróż od hotelu Habitacion Hostal Puerto Varas do centrum miasta zajmuje 15 min spacerem.
  • 🕗

    Kiedy najpóźniej możemy się wymeldować z hotelu Habitacion Hostal Puerto Varas?

    Goście hotelu Habitacion Hostal Puerto Varas powinni być gotowi do wymeldowania o 11:00.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-23
2026-09-24

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Habitacion Hostal Puerto Varas, Chile

Pasaje Frankfurt 0950, Puerto Varas, Chile

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © loslagoshoteles.com

All rights reserved